APARTMÁNY LILIEN

Horní Václavov
u Bruntálu

APARTMÁNY LILIEN

HORNÍ VÁCLAVOV

V krásné krajině Moravskoslezského kraje si Vám dovolujeme nabídnout 9 apartmánů s dispozicí 1+kk a 2+kk ve dvou bytových domech, které se budou nacházet na místě s úžasným výhledem, ve střediskové obci Horní Václavov u Bruntálu. Tento developerský projekt přinese klientům příležitost výborné investice a možnost skvělého aktivního i pasivního relaxu v tomto horském středisku.

Horní Václavov, nacházející se 9 minut jízdy od Bruntálu, je menší obec s 270 obyvateli, která se nyní stává významným horským střediskem v Jeseníkách. Obec má plnou občanskou vybavenost, je zde pošta, obecní úřad, lékař, hřiště, obchody s potravinami a restaurace.

V zimě na Vás budou čekat Skiareály Čerťák, Karlov či Kopřivná, v létě můžete využít ke koupání vodní nádrž Slezská Harta. Samozřejmostí je množství cyklistických a běžkařských tras.

Na výběr je také množství výletních cílů, ze známějších oblíbených míst je to např. Bílá Opava, Praděd, Skřítek, Karlova Studánka, Rešovské vodopády, Dlouhé stráně.

Tento kraj má v oblibě i fotbalista David Limberský, pyšný otec dcery Lilien, podle které apartmány ponesou jméno.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Obec Václavov u Bruntálu je částečná občanská vybavenost, která je absolutně dostačující k relaxačnímu pobytu a této krásné lokalitě.

Pokud byste měli zájem o více služeb, obchodů i restaurací, je možnost navštívit město Bruntál, kde vše naleznete.

HŘIŠTĚ

RESTAURACE

OBCHOD S POTRAVINAMI
A SMÍŠENÝM ZBOŽÍM

LÉKAŘ

POŠTA

OBECNÍ ÚŘAD